SUDA ÇÖZÜNEBİLEN AMBALAJ DOLGU MALZEMESİ

SUDA ÇÖZÜNEBİLEN AMBALAJ DOLGU MALZEMESİ

Ayze Ambalaj, karton kutuların doldurulması ve ürün koruması olarak kullanılan, silindirik formda mısır bazlı, dökülebilir bir dolgu malzemesidir. Ayze Ambalaj, yaklaşık 2.5 x 1 cm boyutunda silindirik bir şekle sahiptir. Ambalaj çipleri beyaz ve kokusuzdur. Ayze Ambalaj, silodan kullanımlar için uygundur.
Ayze Ambalaj paketleme cipsleri ve Ayze Ambalaj organik granülleri, her yıl yenilenebilir ürünlerden üretilmektedir. Genetiği değiştirilmiş materyal olmadığı kanıtlanmıştır.

Kanıtlanmış darbe emilimi

Ayze Ambalaj paketleme malzemesinin darbe emici etkisi, geleneksel plastik ambalaj malzemeleri kadar etkilidir. Dortmund Üniversitesi'nde VVL Ambalaj Teknolojisi Enstitüsü bunu laboratuar analizinde bu sonucu göstermiştir.

Tekrar kullanıma uygundur.

Yüksek aşınma direncinden dolayı Ayze Ambalaj dolgu malzemeleri de birkaç kez kullanılabilir.

Ticari sunum şekli.

Ayze Ambalaj 500 litrelik torbalarda sunulmaktadır. Torbalar, ticari olarak temin edilebilen bir doldurma mekanizması ile doğrudan boşaltılabilir. Ayze Ambalaj aşınma direnci ve antistatik özellikleri nedeniyle kısıtlama olmaksızın taşınabilir. Ayze Ambalaj malzemesi nem ve ısıya sadece kısmen dirençlidir. Su ve güneş ışığı ile temasından kaçınılmalıdır.

İHRACAT SEVKİYATLARINDA GERİ DÖNÜŞÜM ÖZELLİĞİ OLMASINDAN DOLAYI TERCİH EDİLMEKTEDİR.
× WhatsApp Destek