STREÇ

STREÇ

Firmamız Müşterilerine istenilen mikron kalınlığında en kaliteli strech film ihtiyacını sunmaktadir. Bu strech filmler güçlü yapışma özelliğine sahiptir ve yırtılma - delinmeye karşı mükemmel mukavemet gösterir. Strech filmlerin genellikle kullanım alanlari, çeşitli kağıt rulo paketlemeri, makine, tahta, plastik, endüstriyel alan, ev ile ofislerdir. Bizim çokça hizmet verdiğimiz Kullanım alanlari müşterilerimiz tarafından özellikle nakliye edilecek havaleli mallarin palet paketlemeleridir. strech filmler; yüksek uzama, yapışma, taşıma gücüne, dayanıklılık, gibi niteliklere sahiptir. Firmamız bünyesinde 2 çeşit strech film tedariği yapılmaktadir.


Makine Strechinin üstün tutma gücü ürünün hareket gücünü sinirlandirir ve palet üzerindeki ürünün düşmesini onler. Strechin Yırtılma yada delinmeye karşı dayanıklı olmasida ürün üzerinde korumayi daha da etkin kılar. Yuksek Kalite makine strechimiz aynı zamanda ambalajlama makinelerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Temiz yüzeyi sayesinde üzerine yazılan yazı rahatlıkla okundugu gibi çok sayida dizilmiş yükleride birarada tutacak kadar güçlüdür.


El Strechi ise makine strechine göre daha hafif olup kullanımı daha kolaydir.Zamandan ve harcanan efor bakimindan tasarruf sağlar. Yuzeyindeki netlik sayesinde barkod okumalarinın dogru yapılmasina olanak sağlar.