PP LEHVA – KARTONPLAST

KARTONPLAST SEPERATÖR

PP levhalar çeşitli renk seçeneklerinde ve boyutlarda üretilebilmesi, her çeşit baskıya uygun olması, yıkanabilir ve geri dönüştürülebilir olması, uzun ömürlü olması, kolay taşınabilir ve depolanabilir olması sebebiyle kutu ve ambalaj sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Atık pil kutuları, geri dönüşüm kutuları, medikal, ilaç ve gıda sektöründe depolama ve taşıma kutuları olarak kullanılmaktadır. Yıkanabilir, tekrar tekrar kullanılabilir ve kokusuz olduğu için tercih edilen bir malzeme çeşididir. İnsan sağlığına zararlı olmadığı için kısıtlı bir kullanım alanı yoktur. Isıya dayanıklı ve mukavemeti yüksek olduğu için dış mekânlarda ve insan yoğunluğu olan bölgelerde kullanıma uygundur.


PP LEVHA

1KULLANIM ALANLARI
KULLANIM ALANLARI
  • İnsan sağlığına uygun olmasından dolayı özelikle gıda ürünlerinin ambalajlanmasında tavsiye edilir. Ayrıca yüksek mukavemeti ambalajlanan ürüne iyi koruma sağlar. Isı mukavemeti yüksektir. PP kaplar mikrodalga fırınlarda kullanılabilir.
  • Plastik Meyve Suyu bardağı ve kapakları, şarküteri Ürünleri kapları ve kapakları Otomat ve Meşrubat bardakları, yoğurt ve ayran kapları, çikolata ve dondurma kapları ve kapakları, kullanılıp atılabilen plastik tabaklar, üreticilerine PP Folyo malzemesi firmamızın ürün grupları arasındadır.
  • Polipropilen levha genellikle gıda ambalajları, ofset matbağalar, dekorasyon vb için kullanılır. temizlenmesi kolaydır, kimyasallara ve temizlik maddelerine karşı dayanımı iyidir. Bu nedenle hastanelerde, ilaç ambalajlarında, su tanklarında vb rahatlıkla tercih edilmektedir.
  • Galvaniz kaplama ve kimya endüstrisinde kullanılır.
  • Arıtma tesislerinde; kaplama kazanları, tanklar, filtre pres plaklarında kullanılır.
  • Dişli çarklar, kimyasal pompalar, ısıtıcılar, döner filtreler, havalandırma kanallarında kullanılır.
× WhatsApp Destek