CONT-PACK PLUS KONTEYNER KURUTUCU- KONTEYNER İÇİ NEM ALICI

CONT-PACK PLUS KONTEYNER KURUTUCU- KONTEYNER İÇİ NEM ALICI

Deniz aşırı sevkiyatlarda, yüksek rutubet ve gece – gündüz arası sıcaklık farkları nedeni ile konteyner gibi kapalı alanlarda havada bulunan rutubet yoğunlaşarak ürünler üzerine yağmur şeklinde düşer. Bu durum gıda ürünlerinde küflenme, metal ürünlerde paslanma, elektronik ürünlerde kısa devre, koli gibi karton ambalajlarında hamurlaşma, çökme gibi çok sayıda geri dönüşü olmayan zararlara yol açmaktadır. Nemin neden olduğu bu zararları önlemek için havadaki su buharının sürekli olarak tutulması gerekmektedir.


Özel formülasyonu ve güvenli ambalajları sayesinde %300’ün üzerinde nem alma kapasitesi ile havadaki nemi etkili bir şekilde bünyesine alır ve jelleştirir. Standart kil içerikli konteyner kurutucu ürünlere göre çok daha hızlı ve etkin reaksiyon gösterir ve bu sayede daha az ürün kullanarak daha etkili sonuçlar elde edilmektedir. Cont – Pack Plus, 190g, 380 ve 760g boyutlarında askılı ya da askısız özel ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır. Özellikle uzun süreli deniz aşırı sevkiyatlarda 60–80 gün boyunca sürekli çalışarak su buharını adsorbe eder ve rutubetin ürünler üzerinde kondense olmasını engeller. Tüm sevkiyatlarınızın güven içinde gerçekleşmesi ve ürünlerinizin müşterilerinize rutubetten zarar görmüş şekilde ulaşmaması için kullanılması kesinlikle önerilmektedir.


1Özellikleri
  • Ürünlerinizi sevk ederken veya depolarken ürün kalitesini doğrudan etkileyecek rutubetin zararlı etkilerinden yüksek verimlilikte koruma sağlar.
  • Gündüz ve gece ısı farklılıklarından kaynaklanan rutubetin kondens oluşuyla meydana gelen konteyner yağmurunun kesinlikle önüne geçer.
  • Yüksek adsorbsiyon performansı ile 60–80 gün boyunca aralıksız çalışarak maksimum verim elde edilir.
  • Karton koli, palet vb malzemelerin içeriğinde yer alan ve konteyner içine bırakılan fazla rutubeti adsorbe ederek dışarıdan kaynaklanan her türlü nem ve koku problemlerini engeller.
  • Kuru ve sağlıklı bir sevkiyat ortamı sağlarken ürünlerinizi korumakla birlikte müşterinizde güçlü bir güven duygusu yaratır.