CONT – PACK KONTEYNER KURUTUCU

CONT - PACK KONTEYNER KURUTUCU

Konteynerler ile yapılan uluslararası sevkıyatlarda, yüksek rutubetli deniz ortamlarında gündüz ve gece arasında oluşan yüksek sıcaklık farkından dolayı konteyner içindeki havadaki mevcut rutubet kontemine olmakta ve konteyner yağmuru dediğimiz olay gerçekleşmektedir. Bu olay sonucu konteyner içindeki ürününüzün gerek ambalajı gerekse ürününüzün kalitesi kötü etkilenmektedir.


Özel formülasyonlu 500gr. dan 2kg.’a kadar farklı boyutlarda ambalajlarda üretilen bu özel Cont-Pack paketleri 60–80 gün sürekli çalışarak rutubetin kondense olmasını engeller ve ağırlığının %100 ‘ü kadar su ve rutubet adsorbe edebilir.


Tüm sevkiyatlarınızın güven içinde gerçekleşmesi ve ürünlerinizin müşterilerinize rutubetten zarar görmüş şekilde ulaşmaması için kullanılması kesinlikle önerilmektedir.


1Özellikleri
  • Ürünlerinizi sevk ederken veya depolarken ürün kalitesini doğrudan etkileyecek rutubetin zararlı etkilerinden yüksek verimlilikte koruma sağlar.
  • Gündüz ve gece ısı farklılıklarından kaynaklanan rutubetin kondens oluşuyla meydana gelen konteyner yağmurunun kesinlikle önüne geçer.
  • Yüksek adsorbsiyon performansı ile 60–80 gün boyunca aralıksız çalışarak maksimum verim elde edilir.
  • Karton koli, palet vb malzemelerin içeriğinde yer alan ve konteyner içine bırakılan fazla rutubeti adsorbe ederek dışarıdan kaynaklanan her türlü nem ve koku problemlerini engeller.
  • Kuru ve sağlıklı bir sevkiyat ortamı sağlarken ürünlerinizi korumakla birlikte müşterinizde güçlü bir güven duygusu yaratır.